درخواست و ثبت سفارش قطعه محصولات سایپا

شرکت سایپا خودرو کهربائی یکی از نمایندگی‌های مجاز شرکت خودروسازی سایپا است که قطعات یدکی اتومبیل های سایپا را تامین می کند. این مجموعه به منظور رعایت حال مشتریان و صرفه جویی در وقت، اقدام به ثبت درخواست لوازم یدکی با گارانتی قطعه به همراه هولوگرام اصالت کالا به‌ صورت اینترنتی کرده است. بدین صورت مشتریان می توانند درخواست خود را در کمترین زمان ممکن ثبت و دریافت کنند.

ویژگی های ثبت درخواست خرید قطعه محصولات سایپا

اگر شما سفارشات خود را از طریق فرم ذیل برای ما ارسال کنید کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما تماس گرفته و محصول موردنظر را با مناسب ترین قیمت که در بازار می توانید تهیه کنید به صورت خیلی راحت در اختیار شما قرار می دهند.

خرید قطعه خودرو از نمایندگی سایپا کهربائی این اطمنیان خاطر را به شما می دهد که این محصولات اورجینال کارخانه هستند و از ارزش اتومبیل شما نمی کاهد. از جمله مزایای ثبت درخواست قطعه می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • پیگیری توسط کارشناسان از لحظه ثبت درخواست تا لحظه تحویل
  • قیمت درب کارخانه
  • جلوگیری از معطلی و منتظر ماندن
  • انجام خدمات تعمیراتی در کمترین زمان ممکن
  • فروش لوازم یدکی با گارانتی قطعه دارای هولوگرام اصالت کالا
  • تحویل یا ارسال از درب نمایندگی سایپا 

مشتریان گرامی شما می توانید با ثبت درخواست لوزام یدکی و قطعه مورد نظر با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و به راحتی خرید کنید. برای ثبت درخواست خود با شماره های 05135511000 - 09152052002 تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید.

نام و نام خانوادگی : *
قطعه مورد نظر شما : *
درخواست ارسال در محل *
آدرس محل ارسال(قبل از ارسال ،هماهنگی های لازم انجام میگردد)
شماره تماس (الزامی) : *
از چه طریق با فروشگاه ما آشنا شدید:
توضیحات ( در صورت نیاز )

پس از ثبت سفارش حداکثر تا 24 ساعت آینده کارشناس مربوطه با شما تماس حاصل مینماید .

خواهشمند است پس از تکمیل فرم مربوطه و ارسال کد تایید ارسال شده به شماره همراه خود را وارد نمائید تا درخواست شما ثبت گردد قابل پیگیری باشد.