درخواست صدور یا تمدید بیمه بدنه / کارت طلائی

تمام خودرو های ایرانی در هنگام خرید، بیمه بدنه و یا کارت طلایی را نیز جهت جلوگیری از خسارت های احتمالی به مشتریان پیشنهاد خواهند داد. گارانتی بدنه یکی از سرویس های جذاب و کاربردی سایپا کارت می باشد که مالکین خودرو های سواری ساپیا می توانند از خدمات آن استفاده کنند. به زبانی دیگر، مالکین خودرو با پرداخت مبلغی بسیار کم می تواننند از سرمایه خود در برای حوادث پیش بینی نشده به مدت 1 سال پشتیبانی کنند. دارندگان کارت طلای سایپا می توانند از خودرو خود در برابر هزینه های ناشی از تصادف ، سرقت و سوانح رانندگی بیمه کنند.

چگونه می توان کارت طلایی سایپا تهیه کرد؟

خدمات کارت طلایی متفاوت است و با توجه به طرحی که انتخاب می کنید خدمات متفاوتی نیز دریافت خواهید کرد. در صورت خرید از نمایندگی خودرو سایپا کهربایی در هنگام عقد قرار داد طرح ها موجود به مشتریان ارائه می شود. همچنین شما می توانید در صورتی که قصد داشته باشید از خدمات کارت طلایی استفاده کنید، کافی است فرم زیر را پر کرده و یا با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل فرمایید.کارشناسان ما با دریافت اطلاعات از شما مراحل صدور کارت طلایی را به شما توضیح داده و در صورت رضایت  آن را ثبت می کنند و کارشناس را به محل مورد نظر اعزام می کنند.

***شما میتوانید با تکمیل فرم ذیل از جزئیات شرایط ویژه اقساط بدون بهره و بدون نیاز به ارائه چک برای صدور بیمه بدنه ( کارت طلائی سایپا ) برخورد دار شوید.

***لازم بذکر است کارت طلائی ویژه مالکین خودرو های گروه سایپا 

با مدل تولید  1395 الی 1399 می باشد.

نام و نام خانوادگی : *
نوع خودرو : *
سال ساخت خودرو : *
شماره شاسی خودرو : *
توضیحات : *
نوع درخواست : *
شماره تماس(الزامی): *

کارشناسان واحد بیمه بدنه (کارت طلائی ) صنعت خودرو کهربائی حداکثر تا24 ساعت

آینده با شما تماس حاصل می نمایند.

 خواهشمنداست پس از تکمیل فرم مربوطه و ارسال کد تایید ارسال شده به شماره همراه خود را وارد نمائید تا درخواست شما ثبت گردد و قابل پیگیری باشد.